Translated

Dünya Dillerini "Translated" ile Dünyaya Açıyoruz.

Dil, yaptığımız, olduğumuz şeydir. Dili üstesinden gelinecek bir engel olarak görmüyoruz, aksine dillerin çeşitliliğini benimsiyoruz. Çeviri sadece başkalarını anlamak değil, kendi dilinizi konuştuğunuzda anlaşılmaktır. Bu nedenle, yeni partner markamızın amacı, bu fırsatın sağlayıcısı olmaktır.

Profesyonel Çeviriler
Tamamen sizin takviminize ve ihtiyaçlarınıza göre 176 dilde ve 40 uzmanlık gerektiren alanda belge, kullanım kılavuzu, web sitesi, yazılım ve çok daha fazlasını profesyonel olarak çevirmenin hızlı ve kolay yolu.
Kurumsal Çözümler
Kurumsal Çözümler
Bire bir ilgiyle uyarlanabilir yerelleştirme çözümlerinden büyük hacimli otomatik işlemsel hizmetlere kadar geniş bir yelpazede her aşamasıyla yönetilebilen çeviri hizmetleri sunuyoruz.
Geliştirici Araçlar
Sürekli yerelleştirme, 71 dosya formatından içerik çıkarımı, nöral uyarlanabilir makine çevirisi ve çok daha fazlası için en gelişmiş ve bir o kadar da kullanımı kolay çeviri API’leri.

Danışanlarımız

Farklı sektörlerden genç, yenilikçi girişimciler ve büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere dünya çapında 161.561 kişiye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küçük, talep odaklı görevlerden daha yakın, bire bir ilgi gerektiren, her aşamasıyla yönetilebilen çözümlere kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerimizi en iyi hale getirdik

Anında fiyat teklifi alın.

Belgelerinizi hızlı bir şekilde çevirmenin kolay yolu. Birkaç tıklamada çevrimiçi satın alın.

Birlikte çalışıyoruz