Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Danışmanlık hizmeti alınması gereken durumlarda başvuru formunda iş teslim süreleri belirtilmektedir. MAVİ LOTUS tarafından www.scimentors.comadresinde belirtilen ve tanımları yapılan hizmetlere ait ürünlere ilişkin  (başvuru formunda belirtilen e-posta ve telefon üzerinden bilgi verildikten sonra) ödeme yapıldığında belgeleriniz 7 iş günü içerisinde mail ile teslim edilmektedir. Alıcıya ait e-posta sisteminden kaynaklanan MAVİ LOTUS sorumlu değildir.

Teslimat adresi olarak başvuruda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine teslimat yapılır. Bunun için başvurunuz sırasında açık, eksiksiz ve doğru olarak e-posta adresinizi yazmanız gerekir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz teslim edildiğinde, olası ürün hasarlarında, bildirmeniz durumunda MAVİ LOTUS ücretsiz olarak belgelerinizi yenilemekte ve tekrar teslim sürecini başlatmaktadır.

İADE KOŞULLARI

Danışmanlık hizmetlerinde sözleşmenin kabul edilip ödeme yapılmasıyla birlikte yasal cayma hakkı bulunmamaktadır.