Editage

Editage uluslararası yüksek etkili dergilerin yayın standartlarını karşılayan makale düzenleme ve redaksiyon hizmetleri teklif ediyor. Makalenizin Ingilizce dilbilgisi bakımından kusursuz ve yayınlanmaya hazır olduğundan emin olun.
Editage çeviri hizmeti size dil engelini aşmak için yardımcı olabilir ve İngilizceye akademik çevirinin yanısıra kapsamlı düzenlenme sunarak makalenizin yüksek impakt faktörlü İngilizce dergilerde yayınlanma şansını artırır. Araştırma alanındaki uzmanlar Türkçe makalenizi Ingilizce düzenlemesi yapılmış olarak yayına hazır hale getiriyor.
Yayın destek paketlerimiz ile, teslim ve yayın sürecini Editage sizin için yapacaktır. Size dergi formatında yayınlanmaya hazır bir metin vermek için konuya özel olarak İngilizce redaksiyon ve son okuma hizmetini gerçekleştirerek, gönderilecek dergi formatında makaleniz hazırlanır.
Scimentors Editage İş Birliği
Siz %100 memnun olana kadar Editage sizinle birlikte çalışacaktır! Editage tarafından düzenlenmiş tüm belgelerin İngilizce kalitesi uluslararası yayıncılık sektöründe gereken standartları karşılayacak seviyededir. Bu teminat servis seviyesi, seçilen süre ya da fiyat ayırmaksızın tarafımızdan düzenlenmiş her belgeyi kapsar.

Yayın başarısına doğru ilk adımı Editage düzenleme hizmetimizi seçmekle atın. Yayınlanma şansınızı artırmak için sunulan 3 düzenleme hizmetinden size uygun olanını seçin. İndirim için Scimentors’a özel EDITAGE5 indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Editage çeviri hizmeti size dil engelini aşmak için yardımcı olabilir ve İngilizceye akademik çevirinin yanısıra kapsamlı düzenlenme sunarak makalenizin yüksek tirajlı İngilizce dergilerde yayınlanma şansını artırır. Çeviri hizmetimiz uluslararası İngilizce standartlarını karşılamanın yanında araştırma makalenizi daha açık ve net bir şekilde okucuya iletir. Tecrübeli çevirmenlerimiz konuya özel çeviri deneyimine sahip ve profesyonel editörlerimiz güçlü etki alanı bilgisi ve üstün dil becerilerine sahipler. Tıp, diş hekimliği, hemşirelik, yaşam bilimleri, mühendislik ve işletme alanlarında tarafımızdan tercüme edilmiş ve düzenlenmiş makaleler uluslararası İngilizce dergilerde yayınlanmıştır.

EDITAGE İLE ÇALIŞAN YAYINCILAR, DERGİLER VE DERNEKLER